Bude vás zajímat :

Přeprava peněz a cenností

Služba bezpečné přepravy cenin je určena nejen pro společnosti působící v oblasti bankovnictví a ve finančních službách, ale také pro soukromé podnikatele, obchodníky a instituce, které mají zájem bezpečně a bez rizika přepravit své cenné zásilky.

Může se jednat o vysoké finanční částky převážené do banky nebo z banky na mzdové oddělení, finance k uskutečnění důležitého obchodu, cenné předměty určené k uschování v bezpečnostní schránce banky, umělecké předměty putující na aukce nebo výstavy, cenné filatelistické známky, důležité dokumenty.

Vždy při manipulaci s takto cennými věcmi vzniká riziko zcizení. Naše agentura vám zaručí dohled u nakládky i vykládky těchto cenností, ale také samozřejmě i po celé trase převozu. Vy se tak zbavíte strachu o vaše cenné předměty a získáte jistotu nejen toho, že se celá operace obejde bez rizika odcizení věcí, ale zároveň si budete vědomi, že jste udělali maximum pro bezpečí vás samotných, nebo vašich zaměstnanců.

Přeprava cenin je zajišťována mobilními týmy s potřebným technických a spojovacím vybavením, samozřejmostí je pojištění a informační servis 24h denně. Tak jako u všech našich služeb platí, že všechny akce jsou dopředu naplánovány s naším klientem a uzpůsobený přesně podle jeho požadavků a finančních možností.