Bude vás zajímat :

Ostraha kulturních akcí

Využitím bezpečnostní agentury při uspořádání kulturní, sportovní nebo společenské akce získáte záruku klidného průběhu celé události, zamezíte potencionálním incidentům, u exklusivních rautů a večírků uzavřené společnosti zajistíte bezproblémový průběh s maximálním komfortem a vysokou úrovní pro hosty. U masových akcí vám bezpečnostní agentura pomůže vydělat ty peníze, o které byste přišli nedostatečným střežením prostoru.

Zajistíme rovněž podmínky pro klidnou práci jednotlivých skupin lidí, kteří se na akci vyskytují (zajištění samostatného prostoru pro hudební kapely, zajištění jejich ochrany a pohodlí ,  pomoc pro zvukaře a další pořadatele).

Akce které zabezpečujeme

  • Sportovní utkání (hokej, fotbal)
  • Rockové koncerty, technopárty
  • Rauty, VIP večírky
  • Utkání v boxu, golfové turnaje
  • Nadační koncerty
  • Apod.

Pečlivá příprava a vyloučení rizik už od počátku

Veškeré tyto akce s našimi klienty dopředu pečlivě plánujeme s ohledem na prostor konání akce, povahu publika, požadavky pořadatelů, požadavky vystupujících apod. Jednoznačným cílem je předejití jakýchkoli rizik nebo nepříjemných situací, které mohou vzniknout. V drtivé většině případů tak akce proběhnou naprosto pokojně. V případě potřeby probíhají veškeré zásahy naprosto diskrétně.

Samozřejmostí je vybavenost našich pracovníků jednotnými uniformami, v případě prestižních akce se  jedná o společenské oblečení.

Chráníme majetek, účinkující i návštěvníky

Už při vchodu do objektu je zamezen vstup návštěvníkům, kteří si do areálu berou zbraně, drogy,  alkohol, nebo jiné nebezpečné předměty, případně se chovají tak, že ohrožují další účastníky. Následně jsou různé části prostoru rozděleny do určitých sektorů, které bezpečnostní agentura monitoruje. Takto zamezujeme ničení majetku, ale zároveň chráníme zdraví účinkujících, návštěvníků i pořadatelů.