Bude vás zajímat :

Osobní ochrana, bodyguard

Profesionální ochrana a pocit bezpečí

Vaši bezpečnost mají na starosti naši profesionálně vyškolení a vybavení zaměstnanci, kteří mají zkušenosti získané praxí u ozbrojených sborů, elitních jednotek a v zahraničí. Pro vás to znamená především pocit bezpečí a klidu. Nemusíte se zamýšlet nad tím, co se může stát a jak se v takové situaci zachovat. Naši bodyguardi jsou totiž na tyto situace vycvičeni a jsou připraveni.

Už samotná přítomnost bodyguarda snižuje riziko jakéhokoli konfliktu na minimum. Pokud jste v určitých situacích cítili nervozitu nebo strach, uvidíte, že s bodyguardem „v zádech“ se váš život stane jistější a klidnější. Získáte větší klid na práci i při jiných aktivitách, zvýší se vaše koncentrace. Kromě pocitu bezpečí vyplývajícího z přítomnosti bodguarda si rovněž můžete být jistí, že váš bodyguard je opravdu schopen zasáhnout i v krizových situacích. Klademe velký důraz na prevenci a plánování a proto už dopředu jsme schopni odstranit všechny potencionální hrozby anebo jen situace, které vám mohou způsobit jakékoli nepříjemné a stresující pocity. I v případě konfliktu uvidíte náš profesionální přístup, který v prvé řadě konflikt odvrátí, nebo eventuálně vyřeší.

Soukromí a osobní ochrana

Osobní ochrana v mnoha případech znamená neustálou přítomnost bodyguarda. Ta má preventivní účinek a zajišťuje vám bezpečnost, zároveň můžete mít pocit, že vás tato ochrana může omezovat ve vašem soukromí i profesní činnosti. Z naší strany můžete očekávat maximální  vstřícnost a proaktivitu vedoucí k tomu, že plnohodnotně zajistíme vaše bezpečí, ale zároveň vás omezíme, co nejméně. Veškeré tyto souvislosti umíme dobře naplánovat a přizpůsobit se individuálním situacím a individuálním požadavkům našich zákazníků.

Bezpečnost pro VIP osoby, politiky, podnikatele i jejich rodiny

Mezi naše zákazníky patří široké spektrum osob. Jedná se o politiky, podnikatele, herce a zpěváky, různé zahraniční návštěvy.Důležitou součástí naší práce je i ochrana nejen samotných zákazníků, ale i jejich blízkých osob a rodinných příslušníků.

 Bezpečná přeprava financí a cenností

Zbavíme vás všech starostí souvisejících s přepravou vysokých finančních částek a nemovitostí. Pomáháme při převozu vysokých finančních částek mezi bankami, doprovodíme vás s vysokou tržbou do banky nebo z banky převezeme hotovost na vaše účetní oddělení. S námi nemusíte se bát o své cennosti, když  je chcete přepravit do bezpečnostní schránky v bance, ohlídáme vaše cennosti i při odvozu z uspořádané výstavy, galerie apod.

Efektivní přeprava osob

Naše ochranka a profesionální řidič naši agentury vám zajistí také bezpečnou přepravu osob.  Ušetříme vám čas a starosti při přesunech na důležité obchodní schůzky a různá jednání. Náš řidič zajistí nejlepší trasu tak, aby jste se dostali na místo určení, co nejrychleji a co nejblíže (např. nějakému veřejnému prostranství). Zároveň budete mít možnost danou událost po skončení rychle opustit  apod.
Při takovém cestování na schůzky se tak můžete plně soustředit na budoucí proslov nebo obchodní jednání a nic dalšího vás nebude rozptylovat.