Bude vás zajímat :

Jak vás chráníme

Bezpečí a ochrana života

Není výjimkou, že se dnes lidé dostávají do ohrožení života. Příčinou bývají spory s obchodními partnery, ekonomické problémy podnikatelů, dočasná nemožnost splácet věřitelům půjčky, střet s kriminálními živly, zatažení osob do kriminálních kauz, soudy, svědectví, vyhrožování  apod.

V takových případech zajišťujeme klientům dlouhodobou ochranu jejich osoby, ale také celé jejich rodiny.
Doprovázíme manželky podnikatelů na nákupy, odvážíme děti do školky.

V takto tíživých situacích přebíráme zodpovědnost na sebe a naši klienti tak nemusí mít strach ani o sebe, ani o své nejdražší.

Bezpečnostní agentura jako image podnikatelů

V dnešní době existují oblasti podnikání, kde podnikatelé a firmy v rámci svého působení musejí svému okolí ukázat jistou prestiž. Mnohdy se jedná o reprezentativní budovy a automobily a součástí image některých firem je rovněž disponování  bezpečnostní agenturou. Taková firma pak vypadá sebejistě a ukazuje okolí, že myslí na své podnikání komplexně a nenechává nic náhodě.

Jistě uznáte, že  podnikatel, který na jednání přijede s vlastním řidičem a bodyguardem  vystupuje pro své okolí jinak, než když na takové jednání dorazí podnikatel osamocen.

Bezpečnostní agentura jako záruka dobrého obchodu

Úspěšní podnikatelé mívají  „ostré lokty“  a vyhrává ten silnější. Mnohá vyjednávání jsou složitá a podnikatel se může dostat do silného psychologického tlaku, při kterém uzavře obchod s horšími podmínkami, než si původně představoval. Může se také stát, že někteří podnikatelé používají drsnější způsoby podnikání.  Také při vyjednávání v rámci různých majetkových sporů, neplnění závazků, nesplácení dluhů může docházet k vyhrocenějším situacím.

A právě v těchto chvílích znatelně pocítíte podporu bezpečnostní agentury, která nejen zajistí vaše bezpečí, ale také psychickou pohodu, díky které budete rovnocenným partnerem nebo soupeřem. Při vyjednávání nebudete zatlačeni do kouta,  ale naopak budete mít prostor na vyjednání výhodných podmínek.

 Ochrana politiků

Naše agentura má bohaté zkušenosti s ochranou politiků. V době voleb, konání politickým meetingů, setkání s voliči i odpůrci vám zajistíme nejen  bezpečí před agresivnější odpůrci, ale také minimalizujeme možnosti různých trapných situací, které s aktivitami politických odpůrců vznikají. Zajistíme klidný průběh vašeho proslovu a následně třeba důstojný odchod nebo odjezd z místa akce. Zároveň jsme si vědomi, že některá vystoupení politiků jsou mediálně sledovaná, proto jsou veškeré naše kroky prováděny tak, aby nedošlo ani k jakékoli újmě  těchto politických odpůrců, protestujících apod.

Jako profesionálové se distancujeme od jakýchkoli politických názorů a cílem je pro nás jen a pouze ochrana našeho klienta jakkoli politicky orientovaného.